Informace pro Eshop

 

 

 

VZHLEDEM K NEVÝHODNÉM KURZU ČESKÉ A POLSKÉ MĚNY, MOMENTÁLNĚ NEMÁ SMYSL DOVÁŽET FOTOTECHNIKU Z POLSKA. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

 

 

Účelem tohoto internetového obchodu je zprostředkování nákupu pro Vás. Zboží pochází od polského distributora, který má vždy pár kusů zboží v "akční nabídce" (nabídka se průběžně mění - stránky se aktualizují cca  1x týdně - přibývají a ubývají jednotlivé modely, ceny stoupají i klesají). Momentální ceny v polských zlotých jsou na těchto stránkách i s informativním přepočtem na koruny podle aktuálního kurzu. Toto zboží  distributor neposílá do ČR, proto je nutné jej objednat a vyzvednout přímo v Polsku. Jelikož nejsem jediným odběratelem, může se stát, že zboží z této nabídky zrovna někdo před chvílí koupil a další kusy jsou momentálně nedostupné.

Zprostředkování probíhá Vaší objednávkou či dotazem na můj email (marek@dzupin.com), kdy přesně stanovíme cenu (po ověření u distributora a zjištění aktuálního kurzu). Po vzájemné závazné dohodě objednávám pro Vás smluvené zboží. Pokud je zboží ihned dostupné, do 2dnů jej expeduji na dobírku doporučenou poštou s pojištěním na danou částku. V případě, že zboží není přímo dostupné na blízkém distribučním skladu, trvá doručení zboží většinou 1-2týdny. Mimo zaslání poštou je možné domluvit osobní převzetí. Náklady a provize za zprostředkování je 500Kč za 1-2ks objednaného zboží včetně poštovného. Tyto položky nejsou zahrnuté v uvedených cenách u jednotlivého zboží.

Další možností je objednat Vámi vybrané zboží z http://fotozakupy.pl . Cena za náklady, zprostředkování, dovoz a poštovné je 1000Kč za 1-2ks objednaného zboží.

Veškeré zboží je nové, v originálních obalech, s 2 letou zárukou platnou v EU a pochází od autorizovaných dovozců. Tištěné návody a další materiály jsou v polštině. Reklamační řízení (podle polských pravidel) probíhá opět přes daný distribuční sklad v Polsku (zprostředkuji zdarma) a tamního oficiálního zástupce firem NIKON, CANON, SONY, SAMYANG.